Protiskluzové ponožky na pilates šedé

Ref.
8352856
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Protiskluzové ponožky na cvičení a protahování se silikonovými tečkami na zespodu chodidla, díky kterým při cvičení neuklouznete.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Protiskluzové vlastnosti
Protiskluzové silikonové prvky na chodidle.
Prodyšnost
Materiál absorbuje pot a odvádí ho na vnější stranu látky.
Držení na noze
Zpevňující díl na patě.

VLASTNOSTI

Složení
Ponožky : 93.0% polyamid, Ponožky : 7.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept doplňků na cvičení
Při cvičení je nejdůležitější cítit se pohodlně. Vybavení značky Domyos je navrhováno tak, aby pro vás cvičení či posilování zůstalo okamžikem uvolnění a odpočinku. Díky tomu se můžete plně soustředit pouze na samotný pohyb. Všechny výrobky testujeme v praxi a na základě názorů uživatelů je dále vylepšujeme.
Testování výrobku
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Proč je třeba mít na cvičení speciální ponožky?
V našich laboratořích výzkumu a vývoje probíhaly testy, jejichž cílem bylo zjistit, jaká místa chodidla jsou při cvičení nejvíce náchylná k podráždění. Simulace pohybů chodidla (došlap na špičku, na strany chodidla, rotace nohy) ukázaly, že nejvíce je klenba nohy namáhána v místě, kde dochází k rotaci chodidla při došlapu. Proto jsme vyvinuli ponožky, které díky zesílenému materiálu ve špičce zabraňují podráždění chodidla při sportu.

Users reviews

 • Žena
  50–59 let
  01 duben 2019
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Ponozky na aerobic

  Vynikající, nekloužou.. super se s nimi cvičí

Nahoru