42 Tipy
Pages
FITNESS
conseils-multisports-astuce-quel-sport-pratiquer-pendant-un-regime

Musím se během diety věnovat i sportu? Podle jakého sportovního programu mám postupovat? Jedna věc je jistá, z hlediska hubnutí nebo udržení se ve formě jsou sport a dieta nerozlučně a úzce spojeny!

(4)
FITNESS
conseils-multisports-dietetique-plan-dattaque-pour-perdre-du-poids-apres-fetes

Jak vykompenzovat vánoční prohřešky? Zde jsou naše tipy, které vám pomohou vrátit se po svátcích ke štíhlé linii.

(4)
FITNESS

Spousta žen se obává začít s posilováním. Přesto hodně slavných osobností tomuto sportu zcela propadlo. Vyzkoušíte to také?

(2)
FITNESS
conseils-5-astuces-pour-faire-du-sport-a-la-maison

Často je velice obtížné nalézt si čas na sportování. Tak proč nevyzkoušet cvičení doma? Domyos vám představí několik nápadů, jak cvičit v pohodlí domova a ve svém tempu.

(6)
FITNESS
conseils-4-bonnes-raisons-de-tester-le-biking

Jaké jsou výhody indoor cyclingu neboli stále oblíbenější jízdy na rotopedu? Podívejme se na tři dobré důvody, proč si indoor cycling vyzkoušet.

(1)
FITNESS

Chcete spálit co nejvíce kalorií v co nejkratším čase? Podívejte se na náš tréninkový plán pro skákání přes švihadlo, díky kterému zhubnete a zpevníte si celé tělo. Je to na Vás!

(10)
FITNESS

Znáte tohoto malého tréninkového pomocníka, se kterým si můžete zpevnit svaly v pohodlí domova? Vyzkoušejte ho a dostaňte se krůček po krůčku do skvělé formy!

FITNESS

Máte pár kilo navíc a přejete se jich zbavit? V tom případě je ideální spojení vyvážené stravy a pravidelné sportovní aktivity. Vyzkoušejte naše tipy.

Nahoru