JAK ZPEVNIT HORNÍ ČÁST TĚLA

(1)

Takže jste se rozhodli pečovat o své tělo a těšit se dobrému zdraví? Znáte svalovou tonizaci, dokonalý způsob, jak zpevnit postavu a udržet si dobrou fyzickou kondici? Podívejte se, jak si pozvolna zpevnit horní část těla.

 

Proč zpevňovat svou postavu?

Pro dosažení dobré kondice a zpevnění postavy není nic lepšího než svalová tonizace. Je to ideální způsob, jak zpevnit svaly, jinými slovy dostat pod napětí svalová vlákna potřebná k podpoře kostry a k pohybům těla a/nebo přemísťování předmětů. Cíl? Máte více síly, chráníte své zdraví a duševní pohodu. Svalová tonizace vám umožní, bez jakýchkoliv přílišných zatížení, se pomalu vrátit ke sportu, vyrovnat postavu a zpevnit všechny části těla (břicho, hýždě, paže, hrudník). Tělu se navrátí ladné formy a zvykne si na pohyb.

 

Zpevnit horní část těla

Vaší postavě chybí tonus a vy se všemi způsoby snažíte zpevnit své paže, ramena, záda nebo hrudník? Pamatujte si, že existují velmi praktické sportovní doplňky, jako například činky nebo zátěže. Jsou určeny pro zpevnění svalů nebo pro rehabilitaci, používat je mohou všichni a bez ohledu na věk. Jsou určeny na posilování svalstva horní poloviny těla: paže, ramena, trapézy, zádové a prsní svaly. Jsou praktické pro ty, kteří chtějí tvarovat svou postavu při cvičení doma. Barevně odlišené dle váhy: začátečníci by měli posilovat zprvu jen s malou zátěží. Teď už je to jen na vás, abyste zpevnili horní část vašeho těla!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vote
299,00 Kč*
5.00 / 5 1 Názor
  GYM/PILATES

  Chcete-li mít štíhlé nohy, není nic lepšího než tělesná aktivita. Několik rad vám také pomůže k dosáhnutí cíle, o kterém sní všechny ženy…

  (2)
  Nahoru