conseils-cross-produit-strap-training-5-bonnes-raisons-de-le-choisir

POPRUHY DOMYOS: PĚT DŮVODŮ, PROČ SI JE POŘÍDIT

Co jsou popruhy Domyos Strap Training? Jedná se o závěsné popruhy, díky nimž posilujte s vahou vlastního těla, stejně jak tomu je u popruhů TRX. Jejich přednosti? Tady jsou!

 

Sadu lze připevnit kamkoliv!

Sada Domyos Strap Training se skládá z popruhu, karabiny, rukojetí a poutek na kotníky. Popruhy jsou velmi odolné a snadno se používají, navíc je můžete připevnit, kam se vám zlíbí: doma, venku, na dveře či stabilní hrazdu. Díky transportnímu obalu se snadno přenášejí.

 

Příslušenství pro každého

Pokud chcete posílit svaly, zhubnout či zlepšit svoji fyzickou kondici, jsou závěsné popruhy Domyos Strap Training určeny právě pro vás. Náročnost posilování si určujete sami: záleží na cvicích a zejména na sklonu těla. Sami si kontrolujete intenzitu posilování snížením, či zvýšením odporu při posilování. Cviky můžete kombinovat a vytvářet sestavy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé sportovce.

 

Dvojí účinek

Závěsné posilovací popruhy umožňují komplexní a postupné posilování a zároveň tradiční trénink. Výhoda je dvojí: posilujete a zároveň zlepšujete i kardiovaskulární systém. Prováděním cviků se závěsnými popruhy v rychlém tempu zlepšujete svoji kondici, spalujete kalorie a tak hubnete. A naopak, při pomalejším tempu kontrolujete své pohyby a zaměřujete se na posilování svalů.

 

Posilování celého těla

S Domyos Strap Training posilujete s využitím váhy vlastního těla. Díky závěsným popruhům namáháte celé tělo. Systém je účinný pro hloubkové posilování svalů. Nezáleží na tom, jaký cvik provádíte, tento závěsný systém díky využití síly těla posiluje spodní polovinu těla, trup i břišní svaly. Tělo se snaží dostat do rovnovážné polohy, a tím se zpevňuje. Zároveň je využití tíhy vlastního těla šetrné ke kloubům. Nepoužíváte jinou zátěž než vlastní tělo, tudíž nehrozí zranění!

 

Lepší svalová rovnováha

Nejenom, že zhubnete a vaše tělo bude pružnější, pravidelné cvičení s Domyos Strap Training vám zajistí rovnoměrné posílení svalů. Při posilování se závěsnými popruhy je vaše tělo neustále mimo rovnovážnou polohu. Kromě námahy vynaložené na prováděné cviky se tedy ještě musíte snažit udržovat rovnováhu. Celé tělo se zpevní a zapojí se také hloubkové stabilizační svaly. Díky tomuto cvičení si tedy nejenom posílíte svaly, ale též zlepšíte stabilitu a odolnost kloubů.

 

 

 

Takže pokud si chcete udržet kondici a zhubnout, je Domyos Strap Training ideálním řešením! Závěsné popruhy můžete buď používat jako doplněk ke klasickému posilování, kdy posílíte svaly a získáte v nich sílu, nebo je můžete spojit s kardio tréninkem a urychlit tak hubnutí. Nezapomínejte na zdravou a vyváženou stravu. Pokud máte pochybnosti, zda je pro vás cvičení se závěsnými popruhy vhodné, obraťte se na svého lékaře.

KULTURISTIKA

Objevte STRAP TRAINING, nezbytné vybavení pro posílení vašich svalů. Domyos vás provází na videu při vašich posilovacích cvičeních.

Nahoru