conseils-cross-astuce-faire-du-sport-a-deux

SPORTOVAT VE DVOU JE LEPŠÍ

(1)

V hlavě se vám honí myšlenka: sportovat s vaší drahou polovičkou, abyste spolu strávili více času a sdíleli i něco jiného? Je však opravdu lepší sportovat ve dvou? Sport ve dvou je vítězná dvojka a Domyos vám vysvětlí proč.

 

Sport ve dvou sport: dvojnásobná motivace!

Sportovat ve dvou je vždy více motivující! Když jste dva, máte vždy větší šanci odhodlat se ke cvičení. Není vždycky snadné sebrat odvahu a jít trénovat a vydržet… Pokud však máte stejný fitness rozvrh, morálně se podpoříte a vzájemně se povzbudíte. Váš svazek se tak posílí a strávíte spolu příjemné chvíle.

 

Dosáhnout sportovního cíle společně

Trénovat společně se svým partnerem přinese vašemu páru něco nového. Uspět výzvu ve dvou nebo dosáhnout sportovního cíle, který jste si stanovili, přináší opravdový pocit štěstí. Dáváte si nové výzvy a společně jdete za přesně stanoveným cílem. Vaše tělo se dostává do formy, stres mizí, napětí povoluje: partnerství tím jenom získá, je šťastnější a pevnější.

 

Lépe poznat druhého

Je to také dobrá příležitost poznat záliby druhého a přizpůsobit se jeho očekávání. Lekce tance pro dámu, posilování pro pána? Nalaďte společnou notu, abyste uspokojili zájmy obou. Proč třeba nezačít s aerobním tréninkem, který je ve všech směrech ideální na spalování kalorií, práci na vytrvalosti a udržení si štíhlé linie!

Budete se doplňovat a jeden druhého lépe poznáte.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
Nahoru