STEPPER PRO SKONCOVANI S CELULITIDOU

Kompaktní materiál na aerobní trénink s jednoduchým použitím stepper účinně působí na tuky. Výsledek: celulitida mizí. Váš fitness partner Domyos vám nabízí svůj program proti celulitidě.

 

Sportem proti celulitidě

Celulitida - to jsou tukové buňky, které se ukládají pod kůží a dávají jí aspekt pomerančové kůže. Je zapříčiněna hormonálními problémy jako je zadržování vody a problémy krevního oběhu, které trápí mnoho žen. Jak ji porazit: přijměte zdravější životní styl a praktikujte vytrvalostní sport.

 

Pravidelná sportovní aktivita snižuje vaši tukovou hmotu, to platí zejména pro vytrvalostní sporty.

Čím je trénink delší, tím tělo čerpá více energie v uložených tukových zásobách, čímž se snižuje množství tukových buněk, které jsou příčinou celulitidy.

 

Proč používat právě stepper?

Se stepperem stoupáte do nekonečných schodů. Vaše cvičení je vytrvalostní.

 

Stepper se zaměřuje na nohy a žďové svalstvo. Abyste zapojili i hýžďové svaly, musíte vyvinout rychlejší tempo. Po pravidelných dlouhých lekcích stepper vyhladí celulitidu z vašich stehen a z ž.

 

Spojte cvičení na stepperu se zdravou stravou

Tento sport se doporučuje doplnit o zdravou stravu. Vyhýbejte se potravinám s vysokým obsahem cukrů a tuků a dejte přednost masu, rybám, zelenině a obilninám. Nezapomeňte na správnou hydrataci (až dva litry denně). 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
Nahoru