conseils-sculpt-astuce-du-muscle-avant-lete

SVALY PŘED LÉTEM

Léto je tady a jako každý rok byste chtěli nabrat svalovou hmotu a mít dokonalé tělo jako Apolón ? Určitě jste začali shazovat pár přebytečných kil, ale zjistili jste, že svalová hmota není ještě to pravé. Tuky, které zmizely, ještě neodpovídají představě o homogenním a estetickém těle.

Zbývá už jen pár měsíců, nebo týdnů, než se ukážete na pláži, tak využijte této chvíle ke správnému tréninku. Není to vždy lehké, pokud nemáte k dispozici sportovního trenéra

 

Je možné nabrat svalovou hmotu v krátké době?

Během několika měsíců je docela dobře možné nabrat svalovou hmotu a proměnit postavu. K dosažení dokonalého těla je nutné dodržet několik pravidel. Tři neoddělitelné faktory vám umožní nabrat svalovou hmotu a vypracovat tělo snů: trénink, strava a odpočinek. Nedodržíte-li jednu z těchto zásad, šance dosáhnout výsledku budou mizivé.

K docílení pěkně vyrýsovaných svalů vám pomohou následující rady.

 

1 - Soustředit se na celé tělo

K dosažení dokonalé postavy se budete snažit zaměřit na ty nejviditelnější svaly, ty, které chcete hrdě vystavovat. Doporučuje se však věnovat se pravidelnému cvičení celého těla pro zachování svalové rovnováhy. Příliš zaměřené posilování může být příčinou poranění. Střídáním cviků a posilováním všech svalů v těle docílíte lepší hormonální stimulace: svalová hmota tak bude lépe připravená k silnějšímu růstu.

 

Samozřejmě si přejete zvýšit objem pouze některých svalů, abyste na pláži vypadali svalnatější, ale nezapomeňte, že bez globálního rozvoje nikdy nedosáhnete dostatečné svalové síly.

 

Omezujte dobu tréninků: nepřekračujte hodinu a půl dlouhý trénink, včetně zahřívací fáze. Dejte přednost krátkým ale intenzivním tréninkům, při kterých dosáhnete lepších výsledků než dlouhými tréninky, které tělo vyčerpají. Pořiďte si vhodné posilovací pomůcky .

Pro optimální trénink vyzkoušejte posilovací coaching.

 

2 - Dbejte na vyváženou stravu

Během tohoto období obměňujte svoji stravu s dostatečným příjmem pro organizmus a tedy i svaly. Vyvážená strava přispívá ke zvyšování objemu svalů a zlepšuje i jejich aspekt. Pokud se vaše strava skládá z velkého množství tuků a vaše svaly nejsou příliš rozvinuté, dosáhnout vyrýsovaných svalů bude obtížné. Tělesný tuk vám v plavkách na kráse nepřidá, budete vypadat objemně, ale bez viditelných svalů.

 

3 - Dopřejte tělu odpočinek

Nezapomínejte na odpočinkové fáze, které jsou pro správný růst svalů důležité. Po tréninzích dopřejte svému tělu odpočinek a jakmile to jde, relaxujte.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vote
1 999,00 Kč*
5.00 / 5 1 Názor
  KULTURISTIKA
  conseils-20-minutes-pour-un-coprs-dathlete

  Jakým způsobem rychle spalovat tuky? Díky posilovací metodě Tabata spálíte tuky a uchováte si svalovou hmotu.

  Nahoru