conseils-corps-apollon-en-5-lecons

TĚLO JAKO APOLÓN V 5 LEKCÍCH

Po několika měsíčním odpočinku chcete znova docílit těla jako Apolón, které vám tak sluší? Pravdou je, že atletická postava není důležitá, abychom se cítili dobře ve svém těle… Ale proč nezkusit dosáhnout krásného svalnatého těla a přiblížit se k dokonalosti…

 

Lekce č. 1: usmířit se s ovocem a zeleninou

Začněte se stravovat vyváženě, aby zmizela ta nevzhledná pneumatika okolo břicha. Jak? Tím, že se smíříte s ovocem a zeleninou. Ty jsou zásadní pro vaše zdraví a nejlepší spojenci štíhlé linie. Neobsahují žádné tukové složky, mají málo kalorií a jejich vláknina je vynikající na trávení.

 

Lekce č. 2: zdvihejte činky

Jak spalovat kalorie během dne? Zdviháním činek 3 krát týdně! Svalová hmota urychluje metabolizmus, což urychluje úbytek tuků. Každý den trénujte jiné svaly. V pondělí cvičte například na záda, ve středu ruce, ramena a břišní svaly a v pátek nohy. Tato metoda umožňuje odpočinek svalů mezi jednotlivými tréninky.

 

Lekce č. 3: osvojte si vítězné duo posilování- aerobní trénink

Vaše tréninky jsou pravidelné a jste více než motivovaní dosáhnout svých cílů? Aby vaše tělo pokračovalo v pokrocích a globálně pracovalo, nezaměřujte se pouze na jedno cvičení. Obměňujte tréninky, vyzkoušejte jiné přístroje. Doporučení: pro posílení svalů střídejte ve svém každodenním fyzickém rozvrhu aerobní trénink a posilování. Je to ta nejúčinnější metoda, jak dosáhnout vypracovaného a suchého těla, získat dobrou fyzickou kondici a zhubnout.

 

Lekce č. 4: spánek, abyste byli opět svěží

Tajemství svalnatého těla v dobré kondici tkví ve spánku. Je známo, že je zásadní pro dobré zdraví. Umožňuje organizmu, aby se zotavil z různých napětí, svaly se navíc v klidu regenerují dvakrát rychleji. Spánek dobije vaše baterie: vrátí se vám potřebná energie na další trénink.

7 hodinový spánek také chrání proti přibírání na váze. Důvod? Čím méně spíme, tím máme větší hlad, vytváříme více tukových buněk a spalujeme méně kalorií. Nespavci si musí dát pozor na přibírání…

 

Lekce č. 5: hydratace jako očista organizmu

Voda je tou nejdůležitější živinou pro náš organizmus. Svaly se z ní skládají z 80 %. Vaše tělo potřebuje vyčistit a správně hydratovat. Vědci z australské univerzity v Novém jižním Walesu prokázali, že vypitím více než 2 litrů vody denně můžete získat o 10 % více svalů. Proteiny vytvářejí metabolické znečištění, které se musí pomocí vody rozpustit. Pokud nemáte dostatek vody, vaše svaly se nemohou rychle regenerovat a hrozí vám snížení výkonu.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
Nahoru