conseils-5-regles-dor-pour-rester-mince

TIP PRO ZDRAVÍ: 5 ZLATÝCH PRAVIDEL PRO UDRŽENÍ ŠTÍHLÉ POSTAVY

Náš život ovlivňuje životní hygiena, strava, stres, který nás obklopuje... Naše tělo prochází změnami hmotnosti, které není vždy snadné zvládnout. Objevte naše rady a naučte se tyto změny zvládat: zde je 5 zlatých rad, jak zůstat štíhlá a hlídat si linii.

 

Potraviny s detoxikačními účinky

Jezte ovoce a zeleninu, které jsou plnéantioxidantů. Najdete mezi nimi detoxikační potraviny známé pro své účinky: odvodňující, antibakteriální, diuretické. Detoxikační kúra napomáhá eliminaci toxinů z vašeho těla a zároveň napomáhá při hubnutí. Hlavní spojenci v této bitvě? Zelí, řepa, artyčoky, ananas, citron, jablka, petržel, červené ovoce... Konec frustracím, v co největší míře střídejte recepty a chutě, aby pro vás dieta zůstala potěšením: zapékaná jídla, saláty, polévky, křupavá čerstvá zelenina... Využijte všech blahodárných účinků, které vám pomohou udržet si linii.

 

Voda především

Pro správné odvodnění těla vypijte alespoň 2 litry vody denně! Voda je mocnou zbraní pro odstranění odpadních látek a toxinů z organismu, pročišťuje tkáně a bojuje proti zadržování vody v těle. Pokud nechcete pít čistou vodu, přidejte několik kapek citronové šťávy. Pokud ani to, připravte si zelený čaj: pomáhá odstraňovat tuky a dodává vitalitu. Náš tip pro štíhlou postavu? Když se půl hodiny před jídlem napijete vody, rychleji dosáhnete pocitu nasycení a budete tak moci jíst menší množství jídla! Kromě toho, že vám pomáhá s hubnutím, voda, kterou pijete, rovněž napomáhá regeneraci buněk a krásnému vzhledu pokožky.

 

Kuchyně al dente

Minimalizujte čas vaření, to je jednoduché, přesto nesmírně důležité pravidlo. V zelenině se tak uchovají vitaminy, minerály a vláknina. Vůbec nejlepší je konzumovat je syrové. Vaření v pářemůže být dobrou alternativou, jak maximálně využít všech blahodárných účinků vašich potravin. Zdravá a vyvážená strava, to je nejlepší způsob, jak si udržet linii a zůstat štíhlá. Pro ty, kterým v jídlu chybí chuť, doporučujeme před podáváním přidat lžíci řepkového oleje, zdroje omega-3, a je to!

 

Odvodňující masáže

Celulitida, to je noční můra většiny žen. Když se objeví, je velmi obtížné se jí zbavit. Abychom vám pomohli eliminovat tukové buňky a zůstat štíhlou, zapamatujte si tento tip: provádějte na sobě prohmatávací masáž. Na části těla postižené celulitidou naneste kvalitní krém proti celulitidě a poté kůži prohmatávejte prsty a nechejte ji pod nimi proklouzávat. Abyste dosáhly viditelných výsledků, jednou týdně pohyb třikrát opakujte na každém z postižených míst.

 

Sport, samo sebou

Nezapomínejte na pravidelnou fyzickou aktivitu , která zajistí rovnováhu vaší hmotnosti! Zumba, step, aerodance, cyklistika, CAF… jakákoli fitness aktivita je dobrá, za podmínky, že si stanovíte pevný sportovní plán, pomocí něhož dosáhnete svých cílů. Dodejte si s kamarádkami vzájemnou motivaci pro pokračování ve vašem úsilí. Uvidíte, pro udržení štíhlé postavy a vyprázdnění hlavy je sport tím nejlepším prostředkem! Ohledně výběru správné sportovní aktivity neváhejte požádat o radu svého lékaře a odborníka na sport. Nyní je to na vás: pusťte se do boje a získejte zpět štíhlou linii!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
FITNESS

Chcete spálit co nejvíce kalorií v co nejkratším čase? Podívejte se na náš tréninkový plán pro skákání přes švihadlo, díky kterému zhubnete a zpevníte si celé tělo. Je to na Vás!

(11)
Nahoru