conseils-yoga-produit-pilates-ring-pourquoi-est-il-efficace

ZNÁTE TAJEMSTVÍ PILATES KRUHU?

Pokud tolik slavných osobností chválí pilates, jistě k tomu má dobrý důvod. Cvičení, které vytvořil v roce 1920 Joseph Pilates, spočívá v posilování svalů, které nezatěžuje klouby, a v pomalém a hlubokém dýchání. Cvičení se zaměřuje na posturální svaly a jeho cílem je pružné, štíhlé a zpevněné tělo. Při cvičení se využívá řada doplňků a mezi nimi Pilates Ring neboli pilates kruh. Více o této snadno použitelné a praktické pomůcce se dozvíte v následujícím článku.

 

Co je Pilates Ring?

Pilates Ring je kruh se dvěma rukojeťmi. Můžete jej držet a posilovat horní polovinu těla, či s ním posilovat abduktory na nohou.

 

Proč posilovat s pilates kruhem?

Pilates kruh je posilovacím doplňkem, který vám umožní rychle vidět výsledky cvičení. Co stojí za těmito výsledky? Odhalte tři hlavní výhody pilates kruhu:

 

1. Posílení hloubkových svalů

Jedná se kruh na posilování horní poloviny těla, pasu i nohou. Díky pružinám zajišťuje komplexní posilování celého těla. Opakované pohyby a vyvíjený tlak umožňují hloubkově zpevnit tělo.

 

2. Pohodlné zeštíhlení a zpevnění těla

Nemusíte trpět, abyste měli štíhlé a zpevněné tělo! Díky pilates kruhu si snadno vyrýsujete svaly. Nabízí řadu pohodlných cvičení. Je ideální na návrat ke sportu po úrazu.

 

3. Jednoduché a různorodé cviky

Cvičení s pilates kruhem nikdy není jednotvárné. Cviky střídáte dle nálady a svalů, které chcete posílit: posilujete ruce, stehna, hýždě, hrudník i pas.

 

Chcete pilates kruh vyzkoušet? Podívejte se na celou řadu videí vhodných k zeštíhlení postavy.

GYM/PILATES
conseils-wellness-exercices-video-pilate-ring

Představujeme vám Pilates Kruh Domyos, nezbytný doplněk pro cvičení Pilates zaměřené na zpevnění celého těla.

Nahoru