Rotoped E SEAT

Ref.
8372431
Výhody výrobku
Hledáte pohodlí? Sedací trenažér je ideální na udržení kondice, hubnutí i rekonvalescenci. Díky bezplatné aplikací E-Connected můžete sledovat své pokroky.
8 499,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
0,47 €
Plynulý chod pedálů
Zátěžové kolo o hmotnosti 6 kg.
Interaktivita
6 funkcí a 9 programů, coaching na míru díky aplikaci Econnected.
Pohodlí
Pozice vsedě. Ergonomicky tvarované sedátko z prodyšného materiálu.
Ovladatelnost
Transportní kolečka pro snadné přemísťování.
Doba montáže
Montáž zabere 2 osobám 35 minut.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Uzávěr : 100.0% polyamid
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.
Download user manual link

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, nikoli venku.
Omezení používání
Nosnost: 150 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Příznivé účinky cvičení na rotopedu
Trénink na rotopedu zpevňuje celé tělo. Umožňuje plynulý návrat do formy, a to v pohodlné a zpevněné pozici. Dále posiluje srdce a přispívá k rozvoji výdrže. Také se při něm posilují svaly spodní poloviny těla. Světová zdravotnická organizace doporučuje pro zlepšení výdrže, udržení svalového napětí, zdravých kostí a zajištění zdraví provozovat středně intenzivní aktivitu po dobu alespoň 2,5 hodiny týdně.
Zátěžové kolo a plynulý chod pedálů
Čím je vyšší hmotnost zátěžového kola, tím je pohodlnější a příjemnější šlapání!
Tréninkový počítač, váš virtuální trenér
Tréninkový počítač trenažéru E SEAT: - Zobrazuje 6 údajů: kalorickou spotřebu, překonanou vzdálenost, dobu tréninku, rychlost, tepovou frekvenci. Kardio pás s měřičem tempa je součástí vybavení. - Nabízí 9 programů navržených našimi trenéry.
Připojený rotoped
Připojte se k aplikacím E Connected či Kinomap, kde najdete motivaci i přehled svých tréninků. Díky E Connected si můžete stanovit týdenní cíl, pokud jde o překonanou vzdálenost, čas či kalorickou spotřebu. Všechny tréninky jsou zaznamenávány a vy je můžete porovnávat. Díky Kinomap budete trénovat ve skutečných lokalitách synchronizovaných s vaší trenažérem. Ve vašem rytmu či v závodním režimu, sami či společně s ostatními uživateli Kinomap zažijete jedinečné zážitek.
Měření tepové frekvence
Součástí rotopedu E Seat je hrudní pás pro měření tepové frekvence. Jedná se o nejspolehlivější způsob měření tepové frekvenci. Před připnutím pásu na hrudník navlhčete čidla. Pás dobře stáhněte. Vaše tepová frekvence se za několik vteřin zobrazí na displeji.
Správné seřízení rotopedu
Pro optimální pohodlí vám doporučujeme umístit rotoped na speciální podložku (např. model DF 920). Pěnová podložka zajišťuje stabilitu rotopedu při jízdě, snižuje otřesy i hluk a chrání podlahu před poškozením.
Přesun rotopedu
Rotoped je vpředu vybaven transportními kolečky. Stoupněte si za trenažér. Uchopte madlo umístěné za sedátkem a sklopte jej ke kolečkům. Trenažér opatrně přemístěte tam, kam potřebujete.
Hmotnost a rozměry
Rozměry: Výrobku 163 × 68 × 110 cm. Hmotnost výrobku: 36 kg, rozměry balení: 102 × 28,5 × 86 cm, celková hmotnost: 42 kg.
Náhradní díly
Náhradní díly jsou v prodeji po dobu 10 let.
Nahoru