Rotoped s vlastním pohonem Bike 500

Ref.
8503088
Výhody výrobku
Chcete trénovat před oknem (či před TV), ale není v blízkosti zásuvka? Není potřeba zásuvky: Konzole Bike 500 se napájí díky pohybu pedálů. Výhody: pohodlí a snadné nasedání!
7 499,00 Kč*
Pohodlí
Vše pro pohodlné používání: měkké sedlo, nášlapný a nastavitelná řídítka.
Plynulý chod pedálů
Plynulý pohyb pedálů zajišťuje zátěžové kolo o hmotnosti 6 kg.
Interaktivita
Rychlost, stopky, vzdálenost, kalorie a tepová frekvence: prostě vše!
Snadné učení
15 úrovní odporu napomáhá zvyšovat váš výkon.
Stabilita
2 stabilizátory na úrovni zadního kola se přizpůsobí každému povrchu.
Ovladatelnost
Transportní kolečka usnadňují převoz rotopedu.
Snadná montáž / demontáž
45 minut.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Obal : 100.0% akrylonitrilbutadienstyren Pěna : 100.0% Foamed Nitril Butadiene Rubber Šrouby : 100.0% ocel
Approved by
Sedlo tohoto domácího rotopedu testovali a vybrali sami uživatelé.
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě. Neskladujte venku.
Omezení používání
Nosnost: 130 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Příběh rotopedu Bike 500
„Kabel je příliš krátký“, „Kabel je příliš dlouhý, zamotávají se mi do něj nohy“, „Nemůžu ho dát na terasu, není tam zásuvka.“,nebo jen „On je k zapojení do sítě? Tak to jsem nevěděl!“ Samonapájecí rotoped jsme vyvinuli v návaznosti na zpětnou vazbu našich sportovců. Zvolili jsme rotoped, který jste si z této řady oblíbili (Comfort) a vybavili jsme jej vlastním pohonem. Skutečná týmová práce vás, našich partnerů i nás.
Jak změřit tepovou frekvenci?
Rotoped 500 je na řídítkách vybaven snímači tepu. 1. Položte ruce na snímače. 2. Vaše tepová frekvence se za několik vteřin zobrazí na displeji. Snadné a spolehlivé! Funkce Hand-Pulse není určena pro uživatele se srdečním stimulátorem.
7 tréninkových programů na konzoli
Chcete se dostat do formy? Zpevnit postavu? Zlepšit svůj výkon či zhubnout? Naši koučové vám připravili 7 tréninkových programů na míru. Pro radost z pohybu a neustálou motivaci doporučují střídat programy při trénincích.
Jak sledovat své pokroky?
Pro zobrazení statistik a posouzení pokroku připojte rotoped k aplikaci E-Connected. Jak to funguje?Každý týden si můžete určit nový cíl, kterým může být doba cvičení, vzdálenost k překonání nebo kalorie, které si přejete spálit. Během tréninků na rotopedu Bike 500 se budete snažit tohoto cíle dosáhnout. Dostupné pro IOS a Android, známka 4/5.
Jak seřídit rotoped?
Pro zajištění správné pozice na rotopedu je nejdřív třeba seřídit si sedlo: Postavte se vedle kola a nastavte ho tak, aby vám sahalo k boku. A řídítka? Výše umístěná řídítka umožňují trénink se vzpřímenými zády. Nižší řídítka zajistí snazší trénink se zády mírně posunutými směrem kupředu. Nezapomeňte dostatečně utáhnout klipsny. Doporučujeme vám každých 6 měsíců dotahovat šrouby na přístroji.
Jak rotoped přepravovat?
Postavte se před rotoped, nohou blokujte kolo a zatlačte na řídítka, aby se přístroj překlopil na kolečka.
Jaké svaly jsou namáhány?
Srdce, kvadricepsy, hamstringy i lýtka pracují při jízdě na rotopedu. Chcete se udržet ve formě? Světová zdravotnická organizace doporučuje se věnovat této aktivitě pravidelně a při nižší intenzitě (mírné pocení, můžete pohodlně konverzovat) 22 minut každý den. Pokud si přejete zhubnout, doporučuje Světová zdravotnická organizace cvičit pravidelně a v mírném tempu, avšak po dobu 44 minut.
A co když potřebujete náhradní díly?
Náhradní díly k rotopedu Bike 500 jsou dostupné po dobu 10 let. Stačí se obrátit na prodejnu Decathlon či její poprodejní servis.
Jaké má rozměry? Jakou má hmotnost?
Rotoped Bike 500: rozměry: 94×58×121 cm, hmotnost: 40 kg. Balení: rozměry: 30 × 102 × 70 cm. Celková hmotnost (balení + rotoped): 44 kg. Výška: 70 cm, šířka: 30 cm, délka: 102 cm.
Údržba a oprava
2 roky na díly a práci, 5 let na kovovou konstrukci. Rady a tipy na údržbu a opravu přístroje naleznete níže.
Nahoru