Rotoped s vlastním pohonem EB900

Ref.
8542560
Výhody výrobku
Chcete trénovat před oknem (či před TV), ale není v blízkosti zásuvka? Není potřeba zásuvky: konzole Bike 900 se dobíjí cvičením. Výhody: pohodlí a snadné nasedání!
9 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
2,25 €
Pohodlí
Pro větší pohodlí: maximálně pohodlné sedlo a nízký rám!
Plynulý chod pedálů
Plynulý pohyb pedálů zajišťuje zátěžové kolo o hmotnosti 8 kg.
Interaktivita
6 funkcí, 24 programů: vše přehledně na ovládacím panelu!
Snadné učení
15 úrovní odporu napomáhá zvyšovat váš výkon.
Stabilita
2 stabilizátory na úrovni zadního kola se přizpůsobí každému povrchu.
Ovladatelnost
Transportní kolečka usnadňují převoz rotopedu.
Snadná montáž / demontáž
Snadná a zábavná montáž do 45 minut!

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Ochranná pokrývka : 100.0% polystyren Pěna : 100.0% Foamed Nitril Butadiene Rubber Šrouby : 100.0% ocel
Approved by
Výrobek testovali naši testující ve vývojovém centru v Lille. Děkujeme jim za jejich mnohdy kritický názor, díky němuž se neustále zlepšujeme.
Tests
Rotopedy testujeme po mnoho hodin, abychom vám zajistili nejlepší poměr kvality a ceny.
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.

RADY

Skladovací Tipy
Rotoped skladujte na suchém místě.
Omezení používání
Nosnost: 150 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Bezdrátový rotoped pro ještě větší svobodu
„Kabel je příliš krátký“, „Kabel je příliš dlouhý, zamotávají se mi do něj nohy“, „Nemůžu ho dát na terasu, není tam zásuvka.“,nebo jen „On je k zapojení do sítě? Tak to jsem nevěděl!“ Samonapájecí rotoped jsme vyvinuli v návaznosti na zpětnou vazbu našich sportovců. V roce 2018 jsme na trh uvedli model 500 a jeho výbavu jsme použili i pro model 900! Jedná se o jedničku v řadě!
Nejdůležitější je vaše pohodlí
Při vývoji našich výrobků vždy nasloucháme zákazníkům. A právě díky nim (a tedy i vám!) dobře víme, že pohodlí je nejdůležitějším kritériem při výběru rotopedu. Proto je rotoped Bike 900 vybaven sedlem Confort 900, tedy nejpohodlnějším sedlem své řady. Rotoped má navíc nízký a rovný rám, který zajišťuje posed se vzpřímenými zády!
Již nebudete šlapat na prázdno!
Zátěžové kolo rotopedu (schované pod krytem) určuje plynulost chodu pedálů. Rotoped 900 je vybaven 8kg zátěžovým kolem a kvalitním řemenem, které jsou zárukou pohodlných tréninků!
Trénujte pod dozorem trenéra přímo v obýváku
Integrovaný ovládací panel bude vaším nejlepším trenérem! Přístroj je vybaven 24 programy, které vám umožní snáze dosáhnout vašeho cíle. Těchto 24 programů je rozděleno do 4 podkategorií: Zdraví / Zpevnění těla / Hubnutí / Výkon. Navíc měří 7 následujících hodnot: kalorickou spotřebu, ujetou vzdálenost, dobu tréninku, rychlost, průměrnou rychlost, tepovou frekvenci, otáčky za minutu. Abyste měli trénink zcela pod kontrolou! Poznámka: Nelze se připojit k aplikaci E-Connected a Kinomap.
Zcela nastavitelný rám!
U rotopedu lze výškově nastavit sedlo i řídítka, a zaujmout tak pozici, která vám bude maximálně pohodlná!
A na závěr: drobné detaily, které vždy potěší
Rotoped je vybaven snímačem tepové frekvence, držákem na láhev, stabilizačními kolečky pod vzpěrami, díky nímž se přizpůsobí každému povrchu, řídítky se 2 nastaveními (pozice cool a sport), transportními kolečky akufry (pro rychlejší šlapání).
Velikost a hmotnost
Hmotnost stroje (v balení): 49,4 kg. Hmotnost výrobku: 42 kg. Rozměry výrobku: 1,18 × 0,56 × 1,70 m. Rozměry balení: 1,01 × 0,32 × 0,66 m.
Nahoru