Rukavice 500 na sebeobranu černé

Ref.
8386694
Výhody výrobku
Díky lehkým a zpevňujícím boxerským rukavicím účinně chráníte ruce při tréninku sebeobrany a tréninku úderů do boxovacího pytle.
Ochrana proti nárazům
Silná vrstva pěny chrání záprstní kůstky před zraněním.
Zpevnění kloubů
Zapínání na suchý zip optimálně zpevňuje zápěstí.
Odolnost
Syntetický potah (PU): vysoce odolný při úderech do pytle.

VLASTNOSTI

Velikost
S, M, L, XL.
Složení
Výplň : 90.0% polyuretan, Výplň : 10.0% polyetylen Hřbet ruky : 100.0% polyuretan Dlaň : 100.0% polyester Hlavní podšívka : 90.0% bavlna, Hlavní podšívka : 10.0% elastan
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. V prodejnách vám jsou vám k dispozici prodavači a sportovci tělem i duší v jedné osobě.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na dobře větraném místě.

DALŠÍ INFORMACE

Technika výroby rukavic 500
Boxerské rukavice jsou vyrobeny z vysokohustotní pěny potažené silnou vrstvou syntetické PU, která chrání vaše klouby při silných úderech do boxovacího pytle. Zapínání na suchý zip zajišťuje optimální zpevnění zápěstí. Univerzální rukavice lze používat na tréninky úderů do boxovacího pytle, na bojové sporty, při nichž se využívají údery i kopy (sebeobrana, grappling, pankrátion).
Jak si správně vybrat velikost?
Pro výběr správné velikosti změřte obvod své ruky a porovnejte jej s následující tabulkou velikostí. Od 19,8 do 20,5 cm = velikost Small (S). Od 20,6 do 21,1 cm = velikost Medium (M). Od 21,2 do 21,7 cm = velikost Large (L). Od 21,8 do 22,9 cm = velikost XLarge (XL). Po nasazení nesmějí být rukavice příliš volné ani příliš těsné.
Rady pro údržbu
Po použití rukavice sušte na suchém a odvětraném místě. Uschnou rychleji a zabráníte vzniku nepříjemného zápachu i opotřebení vnitřku rukavice. Rukavice nepokládejte blízko zdrojů tepla, např. radiátoru.
Nahoru