Rukavice na karate modré

Ref.
8154763
Výhody výrobku
Ochranné rukavice pro karatisty.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Ochrana proti nárazům
Polyuretanová pěna dobře tlumí nárazy.
Držení na těle
Zpevňující gumičky (okolo prstů), pásek na suchý zip (okolo zápěstí).
Odolnost
Polyuretanový vnější potah zajišťuje dobrou odolnost rukavice.

VLASTNOSTI

Velikost
S, M, L, XL.
Barva
Modrá, červená.
Složení
Pěna : 100.0% polyuretan Vnější materiál : 95.0% polyuretan, Vnější materiál : 5.0% polyester Vnitřní materiál : 80.0% polyester, Vnitřní materiál : 20.0% polyuretan Suchý zip : 100.0% polyamid Elastický pás : 76.0% polyester, Elastický pás : 24.0% pryž
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Po každém použití nechte vyvětrat.
Omezení používání
Nepoužívejte jako boxerské rukavice.

DALŠÍ INFORMACE

Koncepce
Rukavice na karate jsou vyrobeny z vysokohustotní pěny s potahem z odolného materiálu. Poskytnou ochranu vám i vašemu protivníkovi. Na zápěstí jsou opatřeny širokým a pružným páskem na suchý zip. Dlaň s otvorem umožňuje odvod potu. Rukavice splňují požadavky CE.
Jak vybrat rukavice?
Na trénink můžete nosit klasický model. Na soutěžní zápasy dejte přednost modelu homologovanému WKF (World Karate Federation).
Jakou velikost vybrat?
Rukavice jsou dostupné ve velikostech S, M, L, XL. Správný výběr velikosti vám usnadní následující přehled: vel. S (rukavice vel. 5), vel. M (rukavice vel. 7), vel. L (rukavice vel. 9), vel. XL (rukavice vel. 11). Rukavici stáhnete na zápěstí pomocí pásku na suchý zip. Rukavice nesmí být ani příliš stažená, ani příliš volná (nesmí vám sklouznout z ruky).
Doporučení
Rukavice po použití dobře vysušte, zabráníte tím tvorbě nepříjemného zápachu a prodloužíte životnost rukavic.
Rady pro údržbu
Chránič omývejte mýdlovou vodou a vlhkým hadříkem. Sušte při pokojové teplotě. Nepokládejte je na radiátor ani do blízkosti zdroje tepla.
Nahoru