Sada na drdol blond

Ref.
8490214
Výhody výrobku
Potřebujete kompletní sadu pro vytvoření dokonalého drdolu? 2 síťky na drdol, 2 gumičky, 5 plochých sponek a 10 sponek, vše co potřebujete! A nyní jste připraveni na hodinu baletu!

2 DOSTUPNÉ BARVY

Držení na těle
Zabrání padání vlasů do očí při tanci.

VLASTNOSTI

Velikost
Univerzální.
Složení
Elastický pás : 90.0% elastodien, Elastický pás : 10.0% polyester Suchý zip : 100.0% ocel Hlavní materiál : 80.0% polyamid, Hlavní materiál : 20.0% elastan
Approved by
Výrobek jsme nechali testovat amatérskými i profesionálními tanečníky. Používali je na své tréninky a poté nám sdělili své pozitivní i negativní postřehy. Díky nim jsme produkt vylepšili tak, aby co nejpřesněji odpovídal požadavkům tanečníků. Správnou velikost kontrolujeme důkladným testováním.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Praktická
Praktická a skladná sada, díky níž vám již nebudou při tanci padat do očí pramínky vlasů.
Něco navíc pro přenos úboru?
Zároveň jsme pro vás vyvinuli malou slušivou tašku na přenos baletního úboru. Praktické kapsy slouží k oddělení špiček od zbytku úboru či uložení pírek, která již nebudete muset při česání drdolu složitě hledat. V prodeji jsou dvě velikosti: růžová pro dívky a větší šedá (černá pro sezónu podzim/zima 19) pro ženy. Malá skládací taška se třpytkami je taktéž velmi praktická!
Nahoru