Sportovní fitness podprsenka 500 s grafickým potiskem

Ref.
8559491
Users reviews
4.41 / 5 249 Názory
Collaborators reviews
4.86 / 5 7 Názory
Výhody výrobku
Oblíbená podprsenka na fitness a kardio trénink se sportovním střihem zad, pružným lemem pod prsy a pěnovými výztuhami pro zvýraznění poprsí. V prodeji v různých barvách.

5 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Střední zpevnění: snižuje otřesy poprsí až o 45 %*. Pro středně náročné sporty.
Zeštíhlující efekt
Pěnová výplň tvaruje poprsí.
Odvod potu
Zůstaňte v suchu díky materiálu, který je prodyšný a rychleschnoucí.
Dopad na životní prostředí
Známka C. Srovnání: dámská podprsenka – viz technický popis.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyester, Hlavní materiál : 10.0% elastan Materiál na zádech : 76.0% polyamid, Materiál na zádech : 24.0% elastan Druhá podšívka : 100.0% polyamid Podložka : 90.0% polyuretan, Podložka : 10.0% polyester Elastický pás : 80.0% polyamid, Elastický pás : 20.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Tyto testy probíhaly v nezávislé laboratoři a potvrdily vysokou kvalitu oblečení.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč je podprsenka 500 vhodná na sporty, při nichž dochází ke slabým otřesům?
Tato středně* zpevňující podprsenka 500 je vhodná na druhy sportů, u kterých dochází ke středně silným otřesům poprsí (fitness dance, kardio trénink, kruhový trénink). Lze ji nosit i samostatně jako top. Široký pružný pruh poskytuje pohodlí. Záda v tzv. plaveckém střihu z odvětraného materiálu zajišťují odvod tělesné vlhkosti. Podprsenka je bez kostic, s vyjímatelnými vycpávkami. *V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 45 %.
Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka zajišťuje potřebné zpevnění a pohodlí při sportu.
Zpevnění poprsí
Poprsí každé ženy je při sportu namáháno, a to bez ohledu na věk či velikost košíčku. Ňadra jsou velmi citlivá, proto vyžadují zpevňující podprsenku určenou na sport. Nošení klasické podprsenky, která poprsí zpevňuje jen velice málo, může vést k bolestem i povislému poprsí. Výběr sportovní podprsenky je tak stejně důležitý jako výběr oblečení či obuvi, jelikož zajistí zpevnění vašeho poprsí.
Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity
Nízké zpevnění poprsí (jóga, protahování, posilování svalů) je vhodné na aktivity, při nichž dochází jen k mírnému pohybu poprsí. Střední zpevnění (fitness dance, kardio trénink) je určeno pro sporty, při nichž je zátěž na ňadra střední a nikoliv intenzivní. Silné zpevnění (stepper, běžecký pás, trampolíny) je ideální na sporty s intenzivním zatížením poprsí.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Měřte se bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. * Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, dokud se oba konce nesetkají. Prsy nestlačujte. Tyto míry vám s pomocí tabulky pomohou zjistit správnou velikost podprsenky.
Co je konceptem při výrobě podprsenek a sportovních topů Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: * nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), * šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), * používáme materiály, které odvádějí vlhkost z povrchu těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Testování sportovních topů Domyos
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři ve Francii, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1: lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. * Naše sportovní topy zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).
Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?
Samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Testujeme stálost barev, odolnost vůči seprání, schopnost odvádět pot. V našem žargonu těmto testům říkáme „mučení“. A potom? To je všechno? Ne, pak vše pokračuje. Výrobky testují sportovci, jako jste vy. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba. Teprve potom je výrobek připraven k prodeji!
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
 • Muž
  40–49 let
  06 červenec 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Zakoupil jsem pro dceru i manželku

  Holky jsou naprosto spokojené,

 • Žena
  50–59 let
  04 listopad 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Velice slušivá a pohodlná sportovní podprsenka

  Velice slušivá a pohodlná sportovní podprsenka

 • 30 srpen 2019
  That review has been deposited on this product version
  Echt gut!

  Echt gut!

 • Žena
  24 březen 2020
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Perfect fit

  Cup size should be a bit smaller. Otherwise every thing is perfect

 • 20 prosinec 2019
  That review has been deposited on this product version
  comodidad

  muy cómodo y económico

 • 24 září 2019
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Perfecto para entrenar

  Cómodo y ligero, con buena transpiración

Nahoru