Sportovní fitness podprsenka 500 růžová

Ref.
8561786
Users reviews
3.73 / 5 22 Názory
Collaborators reviews
4.75 / 5 4 Názory
Výhody výrobku
Pohodlnou podprsenku s překříženými ramínky na zádech a síťovinovému materiálu, který účinně odvádí pot, si snadno zamilujete.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Střední zpevnění: snižuje otřesy poprsí až o 56,1 %*. Pro stř. náročné sporty.
Zeštíhlující efekt
Pěnová výplň tvaruje poprsí.
Odvětrávání
Odvětrávaný materiál pro lepší odvod vlhkosti.
Odvod potu
Zůstaňte v suchu díky materiálu, který je prodyšný a rychleschnoucí.
Dopad na životní prostředí
Známka B. Srovnání: dámské tričko – viz technický popis.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 84.0% polyester, Hlavní materiál : 16.0% elastan Vložka : 76.0% polyamid, Vložka : 24.0% elastan Elastický pás : 83.0% polyamid, Elastický pás : 14.0% elastan, Elastický pás : 3.0% polyester Podšívka bezešvého košíčku : 90.0% polyester, Podšívka bezešvého košíčku : 10.0% polyuretan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč je podprsenka 500 vhodná na sporty, při nichž dochází ke slabým otřesům?
Podprsenka 500 se středním zpevněním poprsí* je určena na fitness cvičení s mírnými otřesy (fitness dance, kardio trénink, kruhový trénink). Hebká a pružná ramínka, prodyšná výztuž a pružný spodní lem zajišťují skvělé zpevnění i pohodlí při cvičení. *V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 45 %.
Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka zajišťuje potřebné zpevnění a pohodlí při sportu.
Zpevnění poprsí
Poprsí každé ženy je při sportu namáháno, a to bez ohledu na věk či velikost košíčku. Ňadra jsou velmi citlivá, proto vyžadují zpevňující podprsenku určenou na sport. Nošení klasické podprsenky, která poprsí zpevňuje jen velice málo, může vést k bolestem i povislému poprsí. Výběr sportovní podprsenky je tak stejně důležitý jako výběr oblečení či obuvi, jelikož zajistí zpevnění vašeho poprsí.
Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity
Nízké zpevnění poprsí (jóga, protahování, posilování svalů) je vhodné na aktivity, při nichž dochází jen k mírnému pohybu poprsí. Střední zpevnění (fitness dance, kardio trénink) je určeno pro sporty, při nichž je zátěž na ňadra střední a nikoliv intenzivní. Silné zpevnění (stepper, běžecký pás, trampolíny) je ideální na sporty s intenzivním zatížením poprsí.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Měřte se bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. * Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, dokud se oba konce nesetkají. Prsy nestlačujte. Tyto míry vám s pomocí tabulky pomohou zjistit správnou velikost podprsenky.
Co je konceptem při výrobě podprsenek Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: * nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), * šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), * používáme materiály, které odvádějí vlhkost z povrchu těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Testování podprsenek Domyos
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1: lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. * Naše sportovní podprsenky zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).
Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?
Samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Ověřujeme odolnost barev, odolnost vůči častému praní, schopnost odvádět pot. A potom? To je všechno? Ne, pak vše pokračuje. Výrobky testují sportovci, jako jste vy. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba. Teprve potom je výrobek připraven k prodeji!
A pokud s výrobkem nejsem spokojen?
Výrobky, s nimiž nejste spokojeni, můžete vrátit v každé prodejně Decathlon do 90 dnů ode dne nákupu (nevztahuje se na viditelně používané výrobky).
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
 • Žena
  09 červen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Perfekt

  Perfekt fürs joggen geeignet

 • Muž
  30–39 let
  04 březen 2020
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  Sitzt gut

  Könnte gern ein wenig enger sein, aber sonst toll!!!

 • 29 březen 2020
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  stanik sportowy

  Polecam, świetnie podtrzymuje biust.

 • Žena
  20–29 let
  29 červen 2020
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  Fantástico

  Super contenta con él, se adapta muy bien al pecho y me permite realizar todos los deportes de impacto con gran comodidad!!

 • Žena
  20–29 let
  28 duben 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Gran sujeción y muy transpirable

  Este top es muy cómodo de utilizar, tiene una gran sujeción incluso para sesiones muy intensas, además su tejido es muy transpirable y se seca rápidamente. Totalmente recomendable como prenda indispensable para la practica deportiva.

 • Žena
  30–39 let
  08 duben 2020
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  Protege el pecho

  Notaba el impacto del pecho haciendo cardio incluso cardio sin impacto , quería algo cómodo que no me apretase y que redujera el va y ven de la zona del pecho y con el puesto noto el pecho protegido y sin impacto.

Nahoru