Sportovní podprsenka 900 na fitness růžová s tropickými detaily

Ref.
8484729
Výhody výrobku
Stylová podprsenka zajišťuje výrazné zpevnění, zip usnadňuje její oblékání. Vhodná na všechny sportovní aktivity. Pro ještě větší pohodlí při sportu: nastavitelná ramínka a pěnové vycpávky.

6 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Silně zpevňující: snižuje otřesy poprsí až o 45 %*. Pro náročné druhy sportů.
Zeštíhlující efekt
Pěnová výplň tvaruje poprsí.
Odvětrávání
Odvětrávaný materiál pro lepší odvod vlhkosti.
Možnost nastavení
Vpředu na zip, nastavitelná ramínka.
Odvod potu
Materiál odvádí pot od těla a vy díky tomu zůstanete při cvičení v suchu.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyester, Hlavní materiál : 10.0% elastan Vložka : 76.0% polyamid, Vložka : 24.0% elastan Druhá podšívka : 100.0% polyamid Podložka : 100.0% polyester Elastický pás : 72.0% polyamid, Elastický pás : 17.5% elastodien, Elastický pás : 10.5% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
ženy na fitness, u kterého dochází k silným otřesům (např. step, skoky přes švihadlo apod.). Vhodná také na běh a tenis.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč je podprsenka 900 Zip vhodná na sporty, při nichž dochází k silným otřesům?
Zpevňující* podprsenka 900 Zip je určená na sporty, při nichž dochází k silným otřesům, jako je např. step aerobik, běh, skákání na trampolíně. Díky zapínání vepředu se podprsenka snadno obléká, a její tvar bez kostic, nastavitelná ramínka a pěnové tvarované košíčky poskytují velmi dobré zpevnění. Záda ve sportovním, tzv. plaveckém střihu s nastavitelnými ramínky (z funkčního odvětraného materiálu). *V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 45 %.
Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka zajišťuje potřebné zpevnění a pohodlí při sportu.
Zpevnění poprsí
Poprsí každé ženy je při sportu namáháno, a to bez ohledu na věk či velikost košíčku. Ňadra jsou velmi citlivá, proto vyžadují zpevňující podprsenku určenou na sport. Nošení klasické podprsenky, která poprsí zpevňuje jen velice málo, může vést k bolestem i povislému poprsí. Výběr sportovní podprsenky je tak stejně důležitý jako výběr oblečení či obuvi, jelikož zajistí zpevnění vašeho poprsí.
Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity
Nízké zpevnění poprsí (jóga, protahování, posilování svalů,...) je vhodné na aktivity, při nichž dochází jen k mírnému pohybu poprsí. Střední zpevnění (fitness dance, kardio trénink,...) je určeno pro sporty, při nichž je zátěž na ňadra střední a nikoliv intenzivní. Silné zpevnění (stepper, běžecký pás, trampolíny,...) je ideální na sporty s intenzivním zatížením poprsí.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Měřte se bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Krejčovský metr si přiložte k horní části zad, resp. ke spodní části lopatek. * Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, dokud se oba konce nesetkají. Prsy nestlačujte. Tyto míry vám s pomocí tabulky pomohou zjistit správnou velikost podprsenky.
Co je konceptem při výrobě podprsenek Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: * nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), * šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), * používáme materiály, které odvádějí vlhkost z povrchu těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Testování podprsenek Domyos
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1 : lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. * Naše sportovní podprsenky zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru