SPORTOVNÍ PODPRSENKA NA FITNESS 900 ŽÍHANÁ ŠEDÁ

Ref.
8393885
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Stylová podprsenka zajišťuje výrazné zpevnění, zip usnadňuje její oblékání. Vhodná na všechny sportovní aktivity. Pro ještě větší pohodlí při sportu: nastavitelná ramínka a pěnové vycpávky.

5 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Silně zpevňující: snižuje otřesy poprsí až o 45 %*. Pro náročné druhy sportů.
Zeštíhlující efekt
Pěnová výplň tvaruje poprsí.
Odvětrávání
Odvětrávaný materiál pro lepší odvod vlhkosti.
Možnost nastavení
Vpředu na zip, nastavitelná ramínka.
Odvod potu
Zůstaňte v suchu díky materiálu, který je prodyšný a rychleschnoucí.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyester, Hlavní materiál : 10.0% elastan Vložka : 76.0% polyamid, Vložka : 24.0% elastan Druhá podšívka : 100.0% polyamid Podložka : 100.0% polyester Elastický pás : 72.0% polyamid, Elastický pás : 17.5% elastodien, Elastický pás : 10.5% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
ženy na fitness, u kterého dochází k silným otřesům (např. step, skoky přes švihadlo apod.). Vhodná také na běh a tenis.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč je podprsenka 900 Zip vhodná na sporty, při nichž dochází k silným otřesům?
Zpevňující* podprsenka 900 Zip je určená na sporty, při nichž dochází k silným otřesům, jako je např. step aerobik, běh, skákání na trampolíně. Díky zapínání vepředu se podprsenka snadno obléká, a její tvar bez kostic, nastavitelná ramínka a pěnové tvarované košíčky poskytují velmi dobré zpevnění. Záda ve sportovním, tzv. plaveckém střihu s nastavitelnými ramínky (z funkčního odvětraného materiálu). *V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 45 %.
Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. V závislosti na náročnosti sportovní aktivity a intenzitě otřesů může mít žena pocit trojnásobně až pětinásobně těžšího poprsí. Sportovní podprsenka zajišťuje potřebné zpevnění a pohodlí při sportu.
Zpevnění poprsí
Poprsí každé ženy je při sportu namáháno, a to bez ohledu na věk či velikost košíčku. Ňadra jsou velmi citlivá, proto vyžadují zpevňující podprsenku určenou na sport. Nošení klasické podprsenky, která poprsí zpevňuje jen velice málo, může vést k bolestem i povislému poprsí. Výběr sportovní podprsenky je proto stejně důležitý jako výběr oblečení či obuvi.
Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity
Nízké zpevnění poprsí (jóga, protahování, posilování svalů,...) je vhodné na aktivity, při nichž dochází jen k mírnému pohybu poprsí. Střední zpevnění (fitness dance, kardio trénink,...) je určeno pro sporty, při nichž je zátěž na ňadra střední a nikoliv intenzivní. Silné zpevnění (stepper, běžecký pás, trampolíny,...) je ideální na sporty s intenzivním zatížením poprsí.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Měřte se bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. * Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, dokud se oba konce nesetkají. Prsy nestlačujte. Tyto míry vám s pomocí tabulky pomohou zjistit správnou velikost podprsenky.
Co je konceptem při výrobě podprsenek Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: * nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), * šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), * používáme materiály, které odvádějí vlhkost z povrchu těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Testování podprsenek Domyos
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1: lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. * Naše sportovní podprsenky zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).
Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?
Ano, samozřejmě. 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Během nich ověřujeme odolnost barev, stálost při praní, schopnost odvádět pot apod. V našem slangu tyto testy označujeme za „mučení“. A poté? To je vše? Ne, pak vše pokračuje. Naše výrobky pak testují sportovci jako vy. Nasloucháme jejich hodnocení, analyzujeme jejich potřeby a zlepšujeme, co je potřeba. A to je vše – vaše sportovní oblečení může spatřit světlo světa.
A pokud s výrobkem nejsem spokojen?
Pokud s výrobkem nejste spokojeni, můžete jej do 90 dnů vrátit na jakékoliv prodejně Decathlon (musí však být nepoužité). Některé výrobky si také můžete bezplatně vyzkoušet. Informujte se u prodavačů.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/

Users reviews

 • Žena
  16 říjen 2018
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super podpora při sportu - velmi praktické

  Velmi dobrá podpora při sportu pro "obdařenější" kusy, příjemný materiál i cena. Za nejlepší věc považuji ten geniální zip a díky němu rychlé sundání. Zvlášť po náročnějším cvičení je leckdy problém sundat sportovní podprsenku z těla.

Nahoru