Sportovní podprsenka Shape na fitness melírovaná šedá

Ref.
8352434
Výhody výrobku
Bezešvá podprsenka bez kostic s vycpávkami. Z velmi hebkého materiálu, Nastavitelná ramínka, odvětraná záda.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Výrazné. Snižuje otřesy poprsí až o 42 %*. Ideální na náročné sporty.
Zeštíhlující efekt
Pěnová výplň tvaruje poprsí.
Odvětrávání
Část z prodyšného materiálu odvádí tělesnou vlhkost od těla.
Možnost nastavení
Zapínání vpředu pro větší pohodlí.

VLASTNOSTI

Typ výrobku
Podprsenka bez kostic.
Vycpávky
Všité vycpávky.
Tvar zad
S vykrojenými lopatkami.
Nastavení
S nastavitelnými ramínky.
Složení
Hlavní materiál : 67.0% polyamid, Hlavní materiál : 33.0% elastan Zadní ramínko : 82.0% polyamid, Zadní ramínko : 18.0% elastan Elastický pás : 80.0% polyester, Elastický pás : 20.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
ženy na fitness, u kterého dochází k silným otřesům (např. step, skoky přes švihadlo apod.). Vhodná také na běh a tenis.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč je podprsenka Shape vhodná na sporty, při nichž dochází k silným otřesům?
Zpevňující* podprsenka Shape je určená na sporty, při nichž dochází k silným otřesům, jako je např. step aerobik, běh, skákání na trampolíně. Podprsenka dobře kryje a lze ji nosit také samostatně jako top. Záda ve sportovním, tzv. plaveckém střihu s nastavitelnými ramínky (z funkčního odvětraného materiálu). Je bez kostic a opatřena vycpávkami. * V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí o 42 %.
Proč používat sportovní podprsenku?
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. V závislosti na náročnosti sportovní aktivity a intenzitě otřesů může mít žena pocit trojnásobně až pětinásobně těžšího poprsí. Přesto až 59 % žen cvičí v klasických podprsenkách, které neposkytují dostatečné zpevnění. Sportovní podprsenka omezuje pohyby a otřesy poprsí.
Zdravé poprsí
Nezáleží na tom, jak velké máte poprsí. Ale pokud není zpevněno správným oblečením, hrozí jejich předčasné ochabnutí nebo bolest při sportu. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení. Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.
Jak správně vybrat podprsenku?
Výrobek vždy vybírejte dle typu sportovní aktivity: slabé otřesy (chůze, pilates, jóga, strečink), střední otřesy (gymnastika, tanec), či silné otřesy (trampolíny, step, kardio trénink). Doporučujeme vám, abyste vždy přizpůsobily výběr podprsenky danému typu aktivity. Např. nikdy nenoste podprsenku určenou ke tlumení silných otřesů, pokud to není nutné. Při sportu je důležitý i přirozený pohyb prsou.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Měřte se bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Krejčovský metr si přiložte k horní části zad, resp. ke spodní části lopatek. * Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, dokud se oba konce nesetkají. Prsy nestlačujte. Dle naměřené hodnoty si poté najděte v tabulce odpovídající velikost.
Co je konceptem při výrobě podprsenek Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: * nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), * šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), * používáme materiály, které odvádějí vlhkost od těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Testování podprsenek Domyos
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1: lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. * Naše sportovní podprsenky zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).
Nahoru