Sportovní taška na bojové sporty 900 60 l černá

Ref.
8510131
Výhody výrobku
Už vás nebaví rozkládat všechno vybavení po zemi? Nabízíme praktickou tašku pro snadné uložení věcí: řada kapes zaručuje, že v tašce nebudete muset hrabat a něco hledat před každým cvičením.
1 299,00 Kč*
Odolnost vůči odření
Laminovaný materiál je velmi odolný a má dlouhou životnost.
Odvětrávání
Perforovaná pěna a prodyšná síťovina zaručují, že vaše vybavení může dýchat.
Univerzální využití
Tašku lze nosit v ruce či přes rameno: 2 popruhy a 2 rukojeti.
Kapsy a přihrádky
Osobní věci si můžete uložit odděleně od vybavení do samostatných kapes.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 50.0% polyester, Hlavní materiál : 50.0% polyuretan Vložka : 100.0% polyester Výplň : 70.0% Foamed Polyethylen, Výplň : 30.0% EVA (etylenvinylacetát) Síť : 100.0% polyester
Approved by
Tento výrobek byl testován a schválen našimi týmy boxerů v reálných podmínkách.
Tests
Přijďte si vybavení vyzkoušet do nejbližší prodejny Decathlon.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kapsy na oddělení vybavení a věcí
Taška s řadou kapes je přehledná a nemusíte vše rozkládat ven kolem sebe, když něco hledáte. Otevírání tašky uprostřed po celé délce (jako kufr) umožňuje pohodlné a přehledné uložení vybavení a chráničů. Nahoře na tašce je široký otvor, který má zespodu 2 síťky na osobní věci. Kapsa vedle rukojeti tašky je určená na klíče, bandáže, chránič chrupu, telefon atd.
Noste ji kamkoliv a jak vám vyhovuje
Sportovní taška je z odolného laminovaného materiálu. Můžete si ji brát s sebou i do tělocvičny. Rukojeti a popruhy umožňují různé způsoby přenosu: - horní rukojeť pro nošení ve vertikální poloze. - 2 polstrované popruhy se síťovinou z vnitřní strany pro nošení na ramenou nebo vodorovně jako „duffle bag“.
Vývoj sportovní tašky 900 dle Simona, návrháře Outshock
Chtěli jsme vytvořit tašku, která pomáhá dobře uspořádat věci. A hlavně, v níž si můžete oddělit osobní věci od sportovního vybavení. Nejprve jsme vyvinuli sportovní tašku, která svým tvarem připomíná boxovací pytel, a pak aby byla vhodná na box s kopy a údery, kde je třeba více vybavení. Vyvinuli jsme tedy tašku o obsahu 60 l. Protože je to sport, kde se hodně potíte, jsou boky tašky z perforované pěny s podšívkou ze vzdušné síťoviny. Věci tak mohou dýchat.
S radostí představujeme
Výrobek, který vám usnadní život. V prvé řadě jsme chtěli udělat design typický pro box. Náš tým vývojářů vám chtěl usnadnit uspořádání a ukládání vybavení a osobních věcí. Vycházel z know-how Decathlonu v oblasti zavazadel. Poté celý rok vznikaly prototypy, byla testována jejich odolnost a hlavně zpracovávány poznámky od boxerů i boxerek. Co říct závěrem? Své vybavení si můžete uspořádat sami. Chtěli jsme, aby taška byla účinná a odolná.
Jak si uspořádat věci v tašce na box
Produktový manažer Outshock vám představuje sportovní tašku 900 na bojové sporty. Myšlenka se zrodila v tělocvičně, kde si každý pokládá své věci na zem. Je to sport, kde máte hodně doplňků. Chtěli jsme tedy navrhnout praktický, funkční a optimalizovaný výrobek. Často začínáte trénink skákáním přes švihadlo, pak si teprve berete bandáže a chránič chrupu. Proto jsme chtěli, aby taška měla i kapsu na malé předměty.
Nahoru