Švihadlo s počítadlem

Ref.
8313024
Výhody výrobku
Švihadlo vybavené počítadlem se čtyřmi funkcemi. počet skoků, zvukové upozornění, čas, kalorická spotřeba. Ideální na vybití energie, spálení kalorií a zlepšení kondice.
Možnost nastavení
Délka švihadla lze snadno a rychle upravit bez použití nářadí.
Ergonomický tvar
Plastové rukojeti s počítadlem, díky němuž můžete sledovat své pokroky.
Měření parametrů
Počitadlo se 4 funkcemi: počet skoků, zvuk. upozornění, čas, kaloric. spotřeba.
Jízdní vlastnosti
Švihadlo je určeno na skákání v mírném tempu.

VLASTNOSTI

Délka švihadla
2,70 m.
Švihadlo
Nastavitelné.
Použití
Uvnitř.
Složení
Lanko : 100.0% PVC (polyvinylchlorid) Rukojeť : 100.0% polypropylen Systém zapínání a vypínání : 100.0% polypropylen
Určeno pro
pravidelné skákání (2–3x týdně).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte navlhčenou houbičkou.
Skladovací Tipy
Pro uskladnění doporučujeme švihadlo zavěsit.
Omezení používání
Při skákání noste obuv.

BEZPLATNÉ VIDEONÁVODY NA POUŽITÍ VÝROBKŮ DOMYOS.

Švihadlo od značky Domyos je vhodné na kardio trénink, zlepšování rovnováhy, zeštíhlení postavy a spalování maximálního množství kalorií.
Domyos vám nabízí videonávody, které vznikly ve spolupráci s profesionálními a certifikovanými sportovními trenéry fitness center Domyos Club. 
 

DALŠÍ INFORMACE

Jak nastavit délku švihadla
Přišlápněte střed švihadla a napněte jej k ramenům. U začátečníků či pro pohodlnější skákání by rukojeti měly sahat k ramenům. Zkušení uživatelé mohou volit délku zhruba k pupíku či k poslednímu páru žeber. Švihadlo vytáhněte z horní části rukojetí a přebytečnou část odstřihněte. Umístěte švihadlo zpět do rukojetí a můžete začít skákat!
Příznivé účinky skákání přes švihadlo
Skákání přes švihadlo je účinný způsob, jak spálit kalorie, zhubnout, vytvarovat postavu a také získat ploché břicho. Jedná se o velmi jednoduché, avšak efektivní cvičení, které pomáhá k lepší rovnováze a držení těla. Při skákání přes švihadlo nedochází pouze k namáhání svalů spodní části těla, zpevňují se také paže, ramena, zádové a břišní svalstvo. Postupně vám tento sport umožní zlepšit si vytrvalost. Díky počítadlu si můžete stanovit vlastní výzvy.
Skákejte bez rizika zranění
Při skákáni zatáhněte břicho a stáhněte břišní svaly. Mějte zároveň zpevněná hýždě, abyste zabránili prohýbání beder a bolestem v kříži. Pokud se skákáním přes švihadlo začínáte, doporučujeme dělat při jednom otočení švihadla dvojskok snožmo, či střídat dvojskok na pravé a na levé noze. Při skákání noste vhodnou obuv kvůli tlumení došlapu.
Kalorická spotřeba
15 minut skákání přes švihadlo odpovídá 30 minutám běhu. Při hodinovém cvičení spálíte až 725 kalorií!
Instruktážní videa se cviky zdarma
Pod odkazem <a href="http://www.domyos.com" target="_blank">Domyos.com</a> naleznete instruktážní videa vedená profesionálními trenéry značky Domyos.

Tipy

 • FITNESS
  conseils-energy-astuce-corde-bruleur-de-calories

  Skákání přes švihadlo je ideální fitness aktivitou pro spalování tuků, umožní Vám zhubnout, posílit břicho, předcházet celulitidě a zlepšit si vytrvalost.

  (4)
 • FITNESS

  Chcete spálit co nejvíce kalorií v co nejkratším čase? Podívejte se na náš tréninkový plán pro skákání přes švihadlo, díky kterému zhubnete a zpevníte si celé tělo. Je to na Vás!

  (8)
Nahoru