ŠVIHADLO S POČÍTADLEM

Ref.
8313024
Výhody výrobku
Švihadlo vybavené rukojetí s počítadlem se čtyřmi funkcemi (kalorická spotřeba, čas, upozornění, počet skoků). Švihadlo je ideální na kardio tréninky, spalování kalorií a zlepšování výkonů.
Měření parametrů
4 funkce: kalorická spotřeba, čas, upozornění, počet skoků.
Jízdní vlastnosti
Ložiska švihadla umožňují skákat v mírném tempu.
Ergonomický tvar
Plastová rukojeť vybavená počítadlem.
Možnost nastavení
Délku švihadla lze snadno a rychle upravit bez použití nářadí.

VLASTNOSTI

Délka lana
2,70 metrů.
Švihadlo
Nastavitelné.
Použití
Do interiéru.
Složení
Lanko : 100.0% PVC (polyvinylchlorid) Rukojeť : 100.0% polypropylen Systém zapínání a vypínání : 100.0% polypropylen
Určeno pro
pravidelné skákání (dvakrát až třikrát týdně) a sledování pokroků.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Pro uskladnění doporučujeme švihadlo zavěsit.
Omezení používání
Při skákání noste obuv.

BEZPLATNÉ VIDEONÁVODY NA POUŽITÍ VÝROBKŮ DOMYOS.

Švihadlo od značky Domyos je vhodné na kardio trénink, zlepšování rovnováhy, zeštíhlení postavy a spalování maximálního množství kalorií.
Domyos vám nabízí videonávody, které vznikly ve spolupráci s profesionálními a certifikovanými sportovními trenéry fitness center Domyos Club. 
 

DALŠÍ INFORMACE

Příznivé účinky skákání přes švihadlo
Skákání přes švihadlo je účinný způsob, jak spálit kalorie, zhubnout, vytvarovat postavu a také získat ploché břicho. Jedná se o velmi jednoduché, avšak efektivní cvičení, které pomáhá k lepší rovnováze a držení těla. Při skákání přes švihadlo nedochází pouze k namáhání svalů spodní části těla, zpevňují se také paže, ramena, zádové a břišní svalstvo. Postupně vám tento sport umožní zlepšit si vytrvalost. Díky počítadlu si můžete stanovit vlastní výzvy.
Kalorická spotřeba
15 minut skákání přes švihadlo odpovídá 30 minutám běhu. Při hodinovém cvičení spálíte až 725 kalorií!
Jak nastavit délku švihadla
Pro nastavení správné délky švihadlo uprostřed přišlápněte a rukojeti držte podél těla tak, aby bylo švihadlo napnuté. Pro začátečníky nebo snadnější trénink by měly rukojeti dosahovat do úrovně ramen. Zkušení sportovci si mohou délku nastavit k úrovni posledního žebra nebo až k pupíku. Švihadlo vytáhněte z horní části rukojetí a přebytečnou část odstřihněte. Umístěte švihadlo zpět do rukojetí a můžete začít skákat!
Skákejte bez rizika zranění
Při skákáni zatáhněte břicho a stáhněte břišní svaly. Mějte zároveň zpevněná hýždě, abyste zabránili prohýbání bederní páteře a následným bolestem v bedrech. Pokud se skákáním přes švihadlo začínáte, doporučujeme dělat při jednom otočení švihadla dvojskok snožmo, případně střídat pravou a levou nohu po každých 2 skocích. Při skákání noste obuv s dobrým tlumením došlapu.
Pro účinnější cvičení jsme pro vás přichystali instruktážní videa
Na odkazu <a href="http://www.domyos.com" target="_blank">Domyos.com</a> naleznete instruktážní videa vedená zkušenými trenéry značky Domyos.

Tipy

  • FITNESS
    conseils-energy-astuce-corde-bruleur-de-calories

    Skákání přes švihadlo je ideální fitness aktivitou pro spalování tuků, umožní Vám zhubnout, posílit břicho, předcházet celulitidě a zlepšit si vytrvalost.

  • FITNESS

    Chcete spálit co nejvíce kalorií v co nejkratším čase? Podívejte se na náš tréninkový plán pro skákání přes švihadlo, díky kterému zhubnete a zpevníte si celé tělo. Je to na Vás!

Nahoru