TAŠKA NA FITNESS 40 L ŠEDÁ DOMYOS

Ref.
8521615
Výhody výrobku
40litrová taška na fitness se díky přihrádkám snadno používá. Objem umožňuje čtyři různé způsoby nošení. Sportovní taška a taška do města v jednom.
Kapsy a přihrádky
Přihrádky usnadňují ukládání oblečení a používání tašky.
Snadný přenos
4 způsoby nošení, jak můžete vidět na fotografiích.

VLASTNOSTI

Složení
Pěna : 100.0% polyetylen Hlavní materiál : 87.0% polyester, Hlavní materiál : 13.0% polyuretan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Objem
Objem 40 litrů
Pro koho je vhodná taška o objemu 40 l?
Sportovní taška o objemu 40 l je ideální pro sportovce, kteří chodí trénovat před prací, během pracovní doby nebo po práci. Umožňuje přenos oblečení a příslušenství na fitness. Obsahuje spoustu kapes pro snadné a přehledné uložení věcí. Díky čtyřem možnostem nošení se pohodlně přenáší. Má ideální velikost, byla navržena tak, aby se vešla do skříňky v šatně.
Příslušenství
Kapsa na hygienické potřeby, speciální kapsa na počítač, několik přihrádek, odvětrávaná kapsa na obuv, kapsa na telefon, další kapsy na osobní věci.
Testování výrobku
Materiály této tašky prochází testy nepromokavosti, odolnosti při přenosu a stálosti barev a tvaru. Testy prokázaly, že taška odolá mírnému dešti. Tyto testy jsou pravidelně prováděny různými testovacími laboratořemi a umožňují nám potvrdit, že naše nároky na kvalitu jsou splněny. Jste-li s vlastnostmi tašky i přesto nespokojeni, informujte nás o tom!
Údržba
Skvrny na tašce odstraníte vlhčenou houbičkou. Dojde-li během používání k promočení tašky, k jejímu vysušení doporučujeme vyprázdnit veškerý obsah a kapsy nechat otevřené.
Jak je měřen objem tašky?
Objem každé tašky je měřen standardizovanou metodou: hlavní i boční kapsy naplníme kuličkami, které následně vysypeme do nádoby, v níž zjistíme, jaký objem kuličky zabírají.
Nahoru