TAŠKA NA FITNESS 55 L ČERNÁ S POTISKEM

Ref.
8502717
Výhody výrobku
Taška na fitness o objemu 55 l je vhodná pro přenos více oblečení včetně příslušenství. Přihrádky umožňují oddělení čistých a použité věci.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Kapsy a přihrádky
3 kapsy s přihrádkami pro uložení drobností, zámku, klubové kartičky.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester Všitý díl : 77.0% polyester, Všitý díl : 23.0% polyuretan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Objem
55 litrů. Rozměry: 60 × 34 × 34 cm.
Materiál
Hlavní materiál: 100% polyester (vysoce odolný). Nepromokavá úprava, zesílený materiál.
Pro koho je vhodná taška o objemu 55 l?
Taška byla vyvinuta pro všechny, kteří chodí trénovat před prací, během obědové pauzy, po práci, či několikrát denně. Pohodlně do ní složíte oblečení a příslušenství na fitness, posilování i náhradní oblečení. Obsahuje spoustu kapes pro snadné a přehledné uložení věcí. Rukojeti a popruh usnadňují její přenos.
Testování výrobku
Materiály této tašky prochází testy nepromokavosti, odolnosti při přenosu a stálosti barev a tvaru. Testy prokázaly, že taška odolá mírnému dešti. Tyto testy jsou pravidelně prováděny různými testovacími laboratořemi a umožňují nám potvrdit, že naše nároky na kvalitu jsou splněny. Jste-li s vlastnostmi tašky i přesto nespokojeni, informujte nás o tom!
Údržba
Skvrny na tašce odstraníte vlhčenou houbičkou. Dojde-li během používání k promočení tašky, k jejímu vysušení doporučujeme vyprázdnit veškerý obsah a kapsy nechat otevřené.
Jak je měřen objem tašky?
Objem každé tašky je měřen standardizovanou metodou: hlavní i boční kapsy naplníme kuličkami, které následně vysypeme do nádoby, v níž zjistíme, jaký objem kuličky zabírají.
Nahoru