TAŠKA NA FITNESS 57 L MASKOVACÍ POTISK

Ref.
8394209
Výhody výrobku
Taška na fitness o objemu 57 l je vhodná pro přenos více oblečení včetně příslušenství. Má několik kapes a speciální kapsu na obuv.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pohodlí
Jeden nastavitelný popruh o délce 63 cm (do ruky) až 117 cm (přes rameno).
Snadné použití
Zip se dvěma jezdci. Kapsy na doklady, telefon a zámek.
Kapsy a přihrádky
Kapsa na obuv a kapsa přístupná z vnitřní i z vnější strany tašky.
Odvětrávání
Kapsa na obuv s odvětrávacími otvory.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester
Tests
Výrobek byl testován v laboratoři, aby byla zaručena jeho odolnost při praktickém používání. Splňuje tedy normy týkající se materiálů, je odolný vůči oděru a kvalita jeho zpracování je zárukou dlouhé životnosti.
Určeno pro
přenos vybavení na fitness.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Objem
57 litrů. Rozměry: délka 65 cm, šířka 31 cm, výška 34 cm. Nastavitelný popruh na délku od 63 do 117 cm.
Jak ji lze nosit?
Taška má dlouhý nastavitelný popruh, díky kterému ji lze nosit na jakýkoli způsob (na rameni i křížem), polstrování na rameni zvyšuje pohodlí. Dvě rukojeti (délku nelze nastavit) umožňují snadný přenos tašky v ruce. Ucho na straně usnadňuje otočení tašky do svislé polohy a uložení do šatní skříňky.
Popis: kapsy a praktické prvky
Tato 57l taška má kapsu na doklady, zámek, sluchátka, sprchový gel a telefon. Taška má praktickou kapsu na boty, která je odděluje od oblečení (pojme až 2 páry bot!). Má rovněž kapsu přístupnou zvenku i zevnitř.
Proč si vybrat tašku o objemu 57 litrů?
Taška byla vyvinuta pro všechny, kteří chodí trénovat před prací, během obědové pauzy, po práci, či několikrát denně. Pohodlně do ní složíte oblečení a příslušenství na fitness, posilování i náhradní oblečení. Obsahuje spoustu kapes pro snadné a přehledné uložení věcí. Rukojeti a popruh usnadňují její přenos.
Testování výrobku
Materiály této tašky prochází testy nepromokavosti, odolnosti při přenosu a stálosti barev a tvaru. Testy prokázaly, že taška odolá mírnému dešti. Tyto testy jsou pravidelně prováděny různými testovacími laboratořemi a umožňují nám potvrdit, že naše nároky na kvalitu jsou splněny. Jste-li s vlastnostmi tašky i přesto nespokojeni, informujte nás o tom!
Údržba
Skvrny na tašce odstraníte vlhčenou houbičkou. Dojde-li během používání k promočení tašky, k jejímu vysušení doporučujeme vyprázdnit veškerý obsah a kapsy nechat otevřené.
Jakým způsobem je měřen objem výrobku?
Objem každé tašky je měřen standardizovanou metodou: hlavní i boční kapsy naplníme malými míčky, které následně vysypeme do nádoby opatřené mírami.
Nahoru