Taška na fitness 57 l maskovací potisk

Ref.
8394209
Výhody výrobku
Taška na fitness o objemu 55 l je ideální na přenos sportovního oblečení a příslušenství. Je vybavena spoustou kapes včetně speciální kapsy na obuv.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pohodlí
Jeden nastavitelný popruh o délce 63 cm (do ruky) až 117 cm (přes rameno).
Snadné použití
Zip se dvěma jezdci. Kapsy na doklady, telefon a zámek.
Kapsy a přihrádky
Kapsa na obuv a kapsa přístupná z vnitřní i z vnější strany tašky.
Odvětrávání
Kapsa na obuv s odvětrávacími otvory.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester
Tests
Výrobek byl testován v laboratoři, aby byla zaručena jeho odolnost při praktickém používání. Splňuje tedy normy týkající se materiálů, je odolný vůči oděru a kvalita jeho zpracování je zárukou dlouhé životnosti.
Určeno pro
sportovce na přenos vybavení na fitness.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Objem
Objem 55 litrů. Rozměry: 65 × 31 × 34 cm. Nastavitelný popruh od 63 do 117 cm.
Jak se taška nosí?
Taška má dlouhý nastavitelný popruh, díky kterému ji lze nosit na jakýkoli způsob (na rameni i křížem), polstrování na rameni zvyšuje pohodlí. Dvě rukojeti (délku nelze nastavit) umožňuje snadný přenos tašky v ruce. Postranní ucho vám umožní tašku jednoduše otočit do svislé polohy a uložit do šatní skříňky.
Popis: kapsy a praktické vychytávky
55l taška má kapsu na doklady, zámek, sluchátka, sprchový gel a telefon. Praktickou stránkou tašky je její kapsa na obuv, díky které boty nešpiní vaše oblečení. Má rovněž kapsu přístupnou zvenku i zevnitř.
Pro koho je vhodná taška o objemu 57 l?
Taška byla vyvinuta pro všechny, kteří chodí trénovat před prací, během obědové pauzy, po práci, či několikrát denně. Pohodlně do ní složíte oblečení a příslušenství na fitness, posilování i náhradní oblečení. Obsahuje spoustu kapes pro snadné a přehledné uložení věcí. Rukojeti a popruh usnadňují její přenos.
Testování výrobku
Materiály této tašky prochází testy nepromokavosti, odolnosti při přenosu a stálosti barev a tvaru. Testy prokázaly, že taška odolá mírnému dešti. Tyto testy jsou pravidelně prováděny různými testovacími laboratořemi a umožňují nám potvrdit, že naše nároky na kvalitu jsou splněny. Jste-li s vlastnostmi tašky i přesto nespokojeni, informujte nás o tom!
Údržba
Skvrny na tašce odstraníte vlhčenou houbičkou. Dojde-li během používání k promočení tašky, k jejímu vysušení doporučujeme vyprázdnit veškerý obsah a kapsy nechat otevřené.
Jakým způsobem je měřen objem výrobku?
Objem každé tašky je měřen standardizovanou metodou: hlavní i boční kapsy naplníme kuličkami, které následně vysypeme do nádoby, v níž zjistíme, jaký objem kuličky zabírají.
Nahoru