Unisex boxerské rukavice 300 tréninkové bílé

Ref.
8365142
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Rukavice pro začátečníky jsou vybaveny díly z lité pěny, které chrání záprstní kůstky před otřesy. Široký pásek opatřený suchým zipem zajišťuje zpevnění zápěstí.

4 DOSTUPNÉ BARVY

Tlumení
Litá pěna zajišťuje optimální tlumení. Oboustranné polstrování manžety.
Zpevnění kloubů
Zapínání na polyuretanový suchý zip zajišťuje správné zpevnění zápěstí.
Odvod potu
Materiál z prodyšné síťoviny na dlani a vnitřní straně zápěstí.
Odolnost vůči odření
Vnější materiál z odolné syntetiky (PU) o síle 0,7 mm.

VLASTNOSTI

Velikost
8/10/12/14 oz.
Složení
Výplň : 86.0% polyuretan, Výplň : 14.0% EVA (etylenvinylacetát) Hlavní materiál : 100.0% polyuretan Vložka : 100.0% polyester
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. Většinu výrobků z nabídky naleznete ve své nejbližší prodejně Decathlon. Staňte se boxerem.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Boxerské rukavice 300
Boxerské rukavice série 300 jsou ze středně silné vrstvy lité pěny pokryté PU. Tato kombinace zajišťuje ochranu ruky a dlouhou životnost rukavic. Díky 3D struktuře materiálu a zejména perforované látce na dlani jsou rukavice maximálně prodyšné.
Jakou velikost vybrat?
Velikost boxerských rukavic je udávána v oz (značka pro unci, britskou měrnou jednotku). Při boxu si velikost rukavice vybírejte dle tělesné hmotnosti i způsobu využití: boxování s boxovacím pytlem, sparring. Více informací naleznete v tabulce velikostí.
Doporučení
Osvojte si správné boxerské návyky, používejte boxerské návleky, které se snadno nasazují, zabraňují podráždění ruky a zvyšují životnost rukavice tím, že odvádějí pot. Či noste boxerské bandáže, nezbytné příslušenství každého boxera! Zpevňují klouby (záprstí a zápěstí) a zajišťují odvod potu.
Rady pro údržbu
Po každém tréninku nechte rukavice řádně vyschnout, zajistíte jejich dlouhou životnost. Do rukavic vždy vložte vysoušeč. Vysoušeč rukavic je v nabídce po páru.

Users reviews

 • Žena
  20–29 let
  09 květen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  rychlý start

  Zatím nemám velkou zkušenost s boxerkami, ovšem s těmito nemám problém. Ruka je velmi zpevněná a při boxu se na ní spoléhám. Zatím jsem nepocítila nejistotu ani bolest při ránách. Pro začátek doporučuji :-)

Nahoru