Unisex boxerské rukavice 300 tréninkové bílé

Ref.
8365142
Výhody výrobku
Rukavice pro začátečníky jsou vybaveny díly z lité pěny, které chrání záprstní kůstky před otřesy. Široký pásek opatřený suchým zipem zajišťuje zpevnění zápěstí.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Tlumení
Litá pěna zajišťuje optimální tlumení. Oboustranné polstrování manžety.
Držení na těle
Zapínání na polyuretanový suchý zip zajišťuje správné zpevnění zápěstí.
Odvod potu
Materiál z prodyšné síťoviny na dlani a vnitřní straně zápěstí.
Odolnost vůči odření
Vnější materiál z odolné syntetiky (PU) o síle 0,7 mm.

VLASTNOSTI

Velikost
8/10/12/14 oz.
Složení
Výplň : 86.0% polyuretan, Výplň : 14.0% EVA (etylenvinylacetát) Hlavní materiál : 100.0% polyuretan Vložka : 100.0% polyester
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. Většinu výrobků z nabídky naleznete ve své nejbližší prodejně Decathlon. Staňte se boxerem!
Určeno pro
začínajícího boxera (box, thajský box, plnokontaktní box a kickbox), který chce lehké a odolné rukavice.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Boxerské rukavice 300
Boxerské rukavice série 300 jsou ze středně silné vrstvy lité pěny pokryté PU. Tato kombinace zajišťuje ochranu ruky a dlouhou životnost rukavic. Díky 3D struktuře materiálu a zejména perforované látce na dlani jsou rukavice maximálně prodyšné.
Jak vybrat boxerské rukavice?
Pro začínající boxery (tréninky 1–2krát týdně) zvolte rukavice odvádějící pot, které dobře drží na zápěstí. Pro pokročilé boxery (trénink 2 až 3krát týdně) jsou určeny rukavice se silným koženým potahem a střední, či silnou vrstvou pěny. Zkušený boxer (trénink minimálně 4krát týdně) by měl sáhnout po odolných rukavicích ze silné vrstvy pravé kůže nebo PU.
Jakou velikost vybrat?
Velikost boxerských rukavic je udávána v oz (značka pro unci, britskou měrnou jednotku). Při boxu si velikost rukavice vybírejte dle tělesné hmotnosti i způsobu využití: boxování s boxovacím pytlem, sparring. Více informací naleznete v tabulce velikostí.
Doporučení
Osvojte si správné boxerské návyky, používejte boxerské návleky, které se snadno nasazují, zabraňují podráždění ruky a zvyšují životnost rukavice tím, že odvádějí pot. Či noste boxerské rukavice, nezbytné příslušenství každého boxera! Zpevňují klouby (záprstí a zápěstí) a zajišťují odvod potu.
Rady pro údržbu
Po každém tréninku nechte rukavice řádně vyschnout, zajistíte jejich dlouhou životnost. Do rukavic vždy vložte vysoušeč. Vysoušeč rukavic je v nabídce po páru.
Nahoru